Taylor Swift hayranları, Ticketmaster’ın Senato duruşmasını yakından takip ediyor

Hasan

Global Mod
Global Mod
Ticketmaster’ın Salı günkü Senato Yargı Komitesi’nde biletleme endüstrisindeki rekabete aykırı davranışlarla ilgili duruşmada senatörler tarafından sorgulanması bekleniyor. Ancak Taylor Swift’in hayranları da yakından izliyor, kendi hararetlerini getiriyorlardı.

Utah Cumhuriyetçi Senatörü Mike Lee, Swift’in yaklaşmakta olan Eras Turu için Ticketmaster satış fiyaskosunun ateşlediği Salı günkü duruşmanın açılış konuşmasında, “Sanırım Swifties bir şeyi anladı,” dedi. “Mesajlarını iletmede çok iyiler.”

Hayranların Ticketmaster’ı duruşma dışında protesto etme planları – en az biri, Ticketmaster’ın ana şirketine karşı açılan davada hayranları temsil eden bir avukat olan Jennifer Kinder tarafından yapıldı – Capitol Hill’de küçük bir katılımla sonuçlandı.

Bu davadaki davacılardan biri olan Jenn Landry, duruşmaya katılmak için son dakikada Teksas, Houston’daki evinden Washington, DC’ye uçtuğunu ve kocasının Eras turu için başarılı bir şekilde bilet satın almasının sekiz saat sürdüğünü söyledi.

“Bunun doğru olduğunu düşünmedim. Oyuna hile yapılmış gibi geldi,” dedi Bayan Landry. İşareti, bilet fiyaskosuna atıfta bulunmak için Swift’in “All Too Site” şarkısından bir sözü değiştirdi: “Yetersizliğinizi çok iyi hatırlıyoruz.”

Pek çok taraftar duruşmayı çevrimiçi olarak izliyor gibi görünüyordu ve Senato Yargı Komitesi işlemlerinin canlı yayın bağlantısı Salı sabahı sosyal medyadaki hayran hesapları tarafından geniş çapta paylaşıldı.

New York’un taşrasından 21 yaşındaki bir hayran olan Erin Knox, “Şu anda bu mahkeme salonunu izlerken hayatımın en güzel anını yaşıyorum,” dedi ve diğerleri gibi duruşmaya canlı tepki tweet attı. “Tüm fangirl hayatım boyunca Ticketmaster’ın gelmesini bekledim.”

Tutku sadece müzik hayranlarına mahsus değildi. San Francisco Chronicle’ın Washington muhabiri Shira Stein, “Bir Swiftie ve antitröst ineği olarak, bu duruşma benim Olimpiyatım” dedi. Twitter’da not edildi.

Ve bazı senatörlerin – veya onların personelinin – Senatör Amy Klobuchar ve Yargı Komitesinin kendisi de dahil olmak üzere izleyeceklerini bildikleri hayranlar için Swift referansları hazırladığı görüldü. Swift şarkı adını tweetledi Duruşmadan önce “…Buna hazır mısınız?”