J. Lo bu yazki “This Is Me…Live” turnesini iptal etti

Hasan

Global Mod
Global Mod
Jennifer Lopez Cuma günü yaptığı açıklamada “This Is Me…Live” yaz turunu iptal ettiğini duyurdu. Web sitesindeki bir mesajda, karardan dolayı “kalbinin kırıldığını ve yıkıldığını” söyledi.

“Lütfen şunu bilin ki eğer kesinlikle gerekli olduğunu hissetmeseydim bunu yapmazdım” diye devam etti ve hayranlarına “tekrar bir araya geleceklerine” söz verdi.

Ticketmaster'ın sahibi Live Nation'dan yapılan açıklamada, “Jennifer çocukları, ailesi ve yakın arkadaşlarıyla birlikte olmak için izin alıyor” ve Ticketmaster aracılığıyla satın alınan biletlerin otomatik olarak iade edileceği belirtildi.

Ülke çapındaki arenalarda yapılması planlanan turun bilet satışlarında sıkıntı yaşandığı görülüyor; Variety'nin Mart ayındaki haberine göre, bu yılın başlarında bazı tarihler iptal edildi ve birçok gösterideki koltuklar satılmamış gibi göründü.

İptal, 54 yaşındaki Lopez'in hem profesyonel hem de kişisel olarak ilgi odağı olduğu bir dönemde gerçekleşti. Şu anda, geçtiğimiz hafta gösterime girmesinden bu yana ABD'de Netflix'in 1 numaralı filmi olan bilim kurgu aksiyon gerilim filmi Atlas'ta rol alıyor.

Şubat ayında ise kendi parasından 20 milyon doları akıttığı devasa ve iddialı bir projeyi hayata geçirdi. Bu albümde bir stüdyo albümü vardı: This Is Me… Now, buna eşlik eden bir müzikal film, This Is Me… Now: Bir Aşk Hikayesi ve yapım belgeseli, The Greatest Love Story Never Told. aktör ve yönetmen Ben Affleck (51) başrolde yer alıyor. Çift ayrıca bu yılki Super Bowl sırasında prömiyeri yapılan Dunkin' Donuts reklamında da birlikte yer aldı.

Yakın zamandaki işbirliklerine rağmen, haftalardır evliliklerinin sorun içinde olduğuna dair söylentiler dolaşıyor ve magazin dergileri neredeyse her gün sendikalarının durumu hakkında haber yapıyor. Lopez ve Affleck, kısa bir nişanlılığın da dahil olduğu 2002-2004 yılları arasında çıktıklarında ünlü olarak “Bennifer” olarak anılıyordu. 2021'de tekrar bir araya geldiler ve Temmuz 2022'de evlendiler.

Lopez'in sözcüsü, Cuma günü turun iptali veya Affleck ile evliliğine ilişkin haberler hakkındaki sorulara hemen yanıt vermedi.