Hozier asla tek vuruşluk bir mucize olmadı. Ama şimdi ikinci vuruşu yaptı.

Hasan

Global Mod
Global Mod
Hatta Bekon olarak bilinen söz yazarı ve yapımcı Dan Tannenbaum, Hozier'in stüdyoda “sık sık 'Ah, bilmiyorum, şu anda pek çok insan bunu yapıyor' dediğini” hatırlattı. aşırı ticari” öneriler. “Too Sweet” şarkısını ve “Unreal Unearth” şarkılarının çoğunu yazan ve prodüktörlüğünü yapan Tannenbaum, Hozier'in “güveniyle” müziğin “zevkli ama yine de birçok kişi tarafından başarı ve duyulma açısından umut verici” olacağından emin olduğunu söyledi. insanlar”.

İrlanda'nın Wicklow eyaletinde yaşayan Hozier, müziğini kendisiyle paylaşırken dinleyicilerinin samimi anlarını sosyal medyada paylaşmalarından yararlansa da internette veya röportajlarda kendisi hakkında çok az şey anlatıyor. Ancak nispeten yeni uğraşı olan arıcılık ve salgının en yoğun olduğu dönemde Instagram Live'da düzenlediği şiir okumaları (Seamus Heaney, Stephen Dunn) hakkında konuşmaktan mutluydu. (“Tarih, roman ya da şiir hakkında konuşmak isterseniz, kendisi çok iyi okumuştur,” dedi Tannenbaum.)

Hozier, müzik aktiviteleri dışında dikkat çekmeyi sevmediğini, bu isteğinin bazen fiziksel yapısı nedeniyle baltalandığını açıkladı. (“İnce, ağrılı bir başparmak gibi göze çarpıyorum.”) Şarkıcının suskunluğu, hayranlarına her türlü şeyi ona yansıtmaları için alan sağlıyor.

Russell, “Hiçbir şekilde şöhret tuzağı peşinde değil” dedi. “Bunu gizemli buluyorlar ve bence İrlanda'nın, druidlerin ve perilerin mistik, büyülü ülkesi olarak bir tür fetişleştirilmesi var.” Hozier'in genç yardımcılarının ona taktığı bazı lakapları okudu: Orman Papa, Lezbiyenlerin Kralı. , Moor Baba, İrlandalı İsa.

Hozier, hayranlarının kendisi hakkındaki algısını eğlenceli ama bazen kafa karıştırıcı bir fenomen olarak tanımladı: “İrlanda unsuru, egzotik falan görünen şey bu.”

Peki Hozier normal bir adam mı? “Oldukça sağlam temellere sahibim” diye yanıtladı. “Fakat aynı zamanda normal bir adam Haber'ta bir saat oturup günde kaç bin kişiye oyun oynuyor? Yani bunun unsurları var. Ama evet ben orman işçisi değilim.”