Adria Arjona “Hit Man” hakkında ve prodüksiyonun onu nasıl şaşırttığı

Shib

Global Mod
Global Mod
Nasıl olur?

Oldukça utangaç ve tuhaf biriyim. Ve ben de katil değilim! Madison da benden biraz daha stratejik; “Ah, bu film beni bir yıldız yapacak, sonra da bu filmi yapacağım” gibi stratejik kararlar pek vermiyorum – benim tarzım bu değil beyin çalışıyor. Bazen keşke bu şekilde çalışsaydı diyorum.

Var “İki kez yanıp sönZoë Kravitz'in ilk yönetmenlik denemesi Ağustos'ta vizyona girecek. Amazon Prime dizisinde yer alıyorlar “Adli.” 1990'ların Küba'sındaki baskıdan kaçmak için kendilerine HIV enjekte eden gençlerin gerçek hikayelerine dayanan “Los Frikis” filminde başrol oynuyorsunuz ve baş yapımcılığını üstleniyorsunuz. Daha fazla var mı?

“Andor”un 2. sezonu umarım gelecek yıl çıkar. İnsanların onları gördüklerinde çıldıracaklarını düşünüyorum. O çok daha büyük ve daha akıllı. – Tony [Gilroy, the showrunner] gerçekten kendini aştı. Ve sonra ilk kez Guatemalalı bir yönetmenle çalışıp kendi ülkemde çekim yaptığım “El Sombreron” var. Yarı Guatemalalı, yarı Porto Rikoluyum ve kendimi yarı yarıya hissediyorum. İnternette Porto Rikolu mu yoksa Guatemalalı mı olduğum konusunda büyük bir tartışma var ve ben her ikisiyim. Karıştığınızda belirsizlik içinde yaşarsınız. Eve gittiğimde “Sen yüzde 100 Guatemalalı değilsin” diyorlar, buraya geldiğimde ise hayatımın çoğunu burada geçirmiş olmama rağmen “Sen Amerikalı değilsin” diyorlar. Sonra doğduğum yer olan Porto Riko'ya gidiyorum ve bana şöyle diyorlar: “Ama öyle mi Porto Rikolu musun?” Ben her şeyden birazım. İnsanların bana bunu vermesi gerekiyor [expletive] yalnız.

Hayran kitlesinin en küçük detayları bile incelediği bir Star Wars serisinde çalışmak nasıldı?

Bu sizi kesinlikle etkiliyor – yalan söylemeyeceğim – çünkü bir şey yaratmak için çok zaman harcıyorsunuz ve sonra birisi onu üç saniye içinde çöpe atabiliyor. Ama buna gerçekten dikkat etmemeye çalışıyorum. Bunun üzerinde hiçbir kontrolüm yok.

Ortaokulda ve lisede dansçıydınız. Bir gün sahneye geri dönmek ister misiniz?

Gerçekten gitmek istiyorum! Miami'de bu sonbaharda izleyebileceğim bir tiyatro fırsatım var; “İkinci Kadın” adında tek kadından oluşan bir gösteri. Tiyatroda olma fikri o kadar güzel ki. New York'taki Lee Strasberg Tiyatro ve Film Enstitüsü'nde tiyatro eğitimi alırken ve seçmelere katıldığımda, Latin aktrisler için pek fazla fırsat yoktu; Horton Foote veya Tennessee Williams'ın oyunlarının tümü beyaz kadınlar tarafından yazılmıştı ve onlar da öyle değildi. en azından seçmelere katıldığımda diğer Pozisyonlara açık olarak. Artık durum tamamen farklı.

Oyunculuk yapmadığınız zamanlarda hangi hobilerden hoşlanırsınız?

Boks yapmayı seviyorum. Sonraki hayatımda müteahhit olabileceğimi hissediyorum. Bir şeyleri tamir etmeyi, çatıları kaplamayı ve duvarları sıvamayı seviyorum. Ayrıca, kimse bana söylemese de artık gitarı elime alıyorum! Babam mutlu değil; şöyle dedi: “Şaka mı yapıyorsun dostum? Çocukken sana oynaman için yalvardım ve şimdi oynamak mı istiyorsun?